Agriton Türkiye

EM Agriton doğal ürünler mikroorganizma üretim paz. ve tic. ltd.şti.,2004 Yılında ANKARA’da Frits van den Ham,  Albert de Puijsselaar, Jan Feersma Hoekstra (EM Agriton Bv-Hollanda)  ve Alper Akman ortaklığında kurulmuştur. Ana şirket Agriton 7 Ağustos 1991'de Avrupa'nın EM® öncüsü Frits van den Ham önderliğinde Noordwolde /Hollanda' da kurulmuştur.

EM Agriton Türkiye, Hollanda'daki ana şirket EM Agriton Bv (Hollanda) ve EM BIOTECH (Finlandiya), EM Agriton Sverige AB (İsveç), Bokashi Norge (Norveç), Viskal Aps (Danimarka), EM Agriton UK (İngiltere), EM Agriton BV (Belçika), EM Agriton BV (Fransa) 'daki kardeş şirketlerle Agriton Group ailesinin bir parçasıdır.

EM Agriton Türkiye, Merkezi Okinawa/Japonya'da bulunan ve dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren EMRO (EM (Effective microorganisms) Research Organization) ’nun standartlarına göre üretilen orijinal EM® ürünlerinin Türkiye'de özel tek yetkili üretici distribütörü dür.

EM Agriton Türkiye, tarım, hayvancılık ve çevre sektörü için doğal ürün tedarikçisi ve üreticisidir.

Bu ürünler Toprak - Bitki - Hayvan - Gübre döngüsünün, çevrenin ve insanların mikrobiyomunun kimyasal, fiziksel ve biyolojik yönlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Araştırma, geliştirme ve bilgi aktarımı EMRO (EM® (Effective microorganisms) Research Organization) ve Agriton Group için büyük önem taşımaktadır.

Özellikle Ryukyus Üniversitesi’nden Prof.Dr. Teruo Higa bunun temelini oluşturmaktadır.

Etkili Mikroorganizmalar® (EM®) Tarım, Hayvancılık, Çevre ve İnsan sağlığı için birçok alanda sürdürülebilir olarak kullanılabilir.

Etkili Mikroorganizmalar® (EM®) Teknolojisine ait orijinal (Orijinal ürünlerin etiketinde EM® logo ve EM®) hologram bulunmaktadır- SAHTE VE TAKLİT ÜRÜNLERDEN SAKININ)  ürünlerimizin işinize, müşterilerinize, genel refahınıza, çevre sorunlarımıza, topraklarımıza ve en önemlisi sürdürülebilir sağlıklı gıdalara ulaşmamıza olumlu katkı sağlayacağından eminiz.