Naturem Probiyotik Yem ve Su Katkısı

Naturem Probiyotik sindirim kanalında mikroflora dengesini düzenler, zararlı mikroorganizmaların üremesini önler.

Naturem Probiyotik İçeriğinde bulunan ‘Etkin Mikroorganizmaların’’ rekabetçi dıșlama ve antagonizm etkileri ile mikrobiyal floranın dengede tutulmasını sağlar.

Naturem Probiyotik düzenli kullanımda patojen mikroorganizmaların baskılanmasını sağlar.

Naturem Probiyotik yemden yararlanma oranını artırır ve yüksek verim elde edilmesini sağlar.

Naturem Probiyotik sindirim sistemini ve bağıșıklık sistemini güçlendirir.

Naturem Probiyotik Kümeslerde Çevresel Patojen Kontrolü

Naturem Probiyotik çevresel mikroflora kontrolü sağlar. Kümes ortamında 1/50 oranında klorsuz su ile seyreltilir havaya püskürtülür bu uygulanma hayvanlarınızı çevresel kaynaklı enfeksiyonlardan korur.

Naturem Probiyotik içeriğindeki probiyotikler ve bu probiyotiklerin metabolitleri uygulama yapılan alanı etkin bir șekilde temizlemektedir. Toksik maddeleri nötralize ederek patojen mikroorganizmaların kontrol altına alınmasını sağlar.

Naturem Probiyotik kimyasal olarak sentezlenen ve GDO içeren bir ürün değildir. Tamamen doğaldır. Toksik özellik tașımaz ve korozyona yol açmaz.

Naturem Probiyotik ortamda kokușma sırasında açığa çıkan amonyak, azot, fosfor ve hidrojen sülfür gibi uçucu bileșiklerin olușturduğu kötü kokular yerine antioksidan maddeler, vitaminler, yararlı biyoaktif maddeler sentezlenmesini sağlar.

Naturem Probiyotik organik maddelerin kokușup çürüyerek parçalanmasını sağlayan oksidasyon mikroflorasını bastırır ve içerdiği “Etkin Mikroorganizmalar” doğal yașam döngülerinde, hem organik hem de inorganik maddelerin fermentasyon yoluyla ayrıșmasını sağlar.

GÜN SU MİKTARI ÜRÜN MİKTARI
1 İla 14. Günler 1 Lt. İçme Suyuna
1000 Lt. İçme Suyuna
0,5 ml
500 ml (1/2 Lt.)
15.Gün ve Sonrası 1 Lt. İçme Suyuna
1000 Lt. İçme Suyuna
0,25 ml
250 ml (1/4 Lt.)


BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ