EM Premium Probiotic Blend Yem ve Su Katkısı

EM Premium Probiotic Blend büyükbaș ve küçükbaș hayvanların sindirim sisteminde mikrobiyal dengeyi koruyarak daha sağlıklı ve yüksek verimli üretim sağlar.

EM Premium Probiotic Blend bağıșıklık sistemini güçlendirir.

EM Premium Probiotic Blend ile yemden yararlanım, sindirilebilir enerji, protein değeri ve canlı ağırlık artar.

EM Premium Probiotic Blend sindirim kanalında mikroflora dengesini düzenler, zararlı mikroorganizmaların üremesini önler.

EM Premium Probiotic Blend içeriğinde bulunan ‘Etkin Mikroorganizmaların’’ rekabetçi dıșlama ve antagonizm etkileri ile mikrobiyal floranın dengede tutulmasını sağlar.

EM Premium Probiotic Blend düzenli kullanımda patojen mikroorganizmaların baskılanmasını sağlar.

EM Premium Probiotic Blend yemden yararlanma oranını artırır ve yüksek verim elde edilmesini sağlar.

EM Premium Probiotic Blend sindirim sistemini ve bağıșıklık sistemini güçlendirir.

EM Premium Probiotic Blend Çevresel Patojen Kontrolü

EM Premium Probiotic Blend çevresel mikroflora kontrolü sağlar. Çiftlik ortamında 1/50 oranında klorsuz su ile seyreltilerek havaya püskürtülür, bu uygulama hayvanlarınızı çevresel kaynaklı enfeksiyonlardan korur.

EM Premium Probiotic Blend içeriğindeki probiyotikler ve bu probiyotiklerin metabolitleri uygulama yapılan alanı etkin bir șekilde temizlemektedir. Toksik maddeleri nötralize ederek patojen mikroorganizmaların kontrol altına alınmasını sağlar.

EM Premium Probiotic Blend kimyasal olarak sentezlenen ve GDO içeren bir ürün değildir. Tamamen doğaldır. Toksik özellik tașımaz ve korozyona yol açmaz. Ortamda kokușma sırasında açığa çıkan amonyak, azot, fosfor ve hidrojen sülfür gibi uçucu bileșiklerin olușturduğu kötü kokular yerine antioksidan maddeler, vitaminler, yararlı biyoaktif maddeler bulunur.

EM Premium Probiotic Blend organik maddelerin kokușup çürüyerek parçalanmasını sağlayan oksidasyon mikroflorasını bastırır ve içerdiği ‘’Etkin Mikroorganizmalar’’ doğal yașam döngülerinde, hem organik hem de inorganik maddelerin fermentasyon yoluyla ayrıșmasını sağlar.

  YEM/SU MİKTARI ÜRÜN MİKTARI SU İLE SEYRELTME ORANI
Büyükbaș/Küçükbaș 1 Ton Yeme 1,5 Lt. 1/50 – 1/ 75
1 Ton. İçme Suyuna 500 ml (1/2 Lt.) -
Buzağı Buzağı için 0,3 ml/Kg (canlı kg ağırlık için) mama, süt, ve su içine EM Premium Blend ilave edin.


BROŞÜRÜ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ